PYTANIA
PYTANIA
Niestety nie każdy. Jest wiele czynników, które wykluczają możliwość wykonania zabiegu, np. gorączka, zaawansowana cukrzyca, choroby skóry, choroby serca, choroby krwi, skłonności do tworzenia się blizn, stany zapalne oka i spojówek, opryszczka, ciąża i laktacja. Przeciwskazaniem do wykonania makijażu permanentnego oczu są również sztuczne rzęsy. Każda moja Klientka przed wykonaniem makijażu wypełnia formularz informacyjny, na podstawie którego jest kwalifikowana do zabiegu lub też nie. Zawsze proszę o poważne potraktowanie tematu, ponieważ chodzi o Wasze zdrowie, a to jest bezcenne.
W pierwszej kolejności skupiam się na doborze kształtu i przeprowadzam analizę kolorystyczną. Omawiam z Klientką jej preferencje pamiętając przy tym, że makijaż permanentny ma być jak najbardziej naturalny, dlatego unikam za ciemnych kolorów, które mogłyby dać elekt karykaturalny. Następnie obrysowuję kształt pigmentowanego elementu i po jego akceptacji przystępuję do zabiegu, czyli mikroiniekcji z użyciem barwników roślinnych. Kolejny raz widzimy się po około sześciu tygodniach na wizycie korekcyjnej.
Zarówno sprzęt, jak i materiały, na których pracuję, mają odpowiednie atesty i certyfikaty. Sam zabieg odbywa się w sterylnych warunkach, używam wyłącznie jednorazowych igieł.
Wiadomo, odczuwanie bólu to sprawa bardzo indywidualna. Makijaż permanentny polega na implikowaniu barwnika, a zatem struktura skóry zostaje naruszona, co może wywołać uczucie bólu. By go złagodzić, stosuję środki znieczulające w kremie więc nawet najbardziej wrażliwe Klientki są w stanie przetrwać zabieg.
To oczywiście zależy od kilku czynników (np. metoda wykonywania), ale średni czas wykonania makijażu (brwi/oczy/usta) to 2 godziny.
Zawsze. Korekta wykonywana jest około 6 tygodnie po zabiegu podstawowym. Dopiero wtedy – kiedy skóra się wyłuszczy i całkowicie wygoi – widać, w którym miejscu należy dopigmentować elementy tak, by osiągnąć jednolity kolor i perfekcyjny kształt. Moje ceny zawierają już koszt korekty.
Cała pielęgnacja makijażu permanentnego omawiana jest po zabiegu, a produkty do pielęgnacji pozabiegowej otrzymuje klientka do domu.
Wszystko dokładnie opisane jest również tutaj. Odpowiednia pielęgnacja makijażu permanentnego po zabiegu ma wpływ na jego końcowy efekt.
Wszystko dokładnie opisane jest również tutaj. Odpowiednia pielęgnacja makijażu permanentnego po zabiegu ma wpływ na jego końcowy efekt.
Można usunąć przy użyciu odpowiedniego sprzętu laserowego, choć to długi i dość kosztowny proces. Można też zmienić, choć to zależy od rodzaju ewentualnych zmian. Na ogół poprawianie makijażu permanentnego po innej lingeristce wiąże się z trudną i mozolną pracą, dlatego w takiej sytuacji w pierwszej kolejności zapraszam Klientkę na profesjonalną konsultację, podczas której omówimy możliwość zmiany i jej ewentualny koszt.
Pamiętajcie, że w cenę makijażu permanentnego wliczony jest nie tylko czas potrzebny na jego wykonanie, ale również profesjonalny sprzęt, najwyższej jakości barwniki, kosztowne szkolenia i certyfikaty. A to wszystko po to, by móc zaoferować Wam najwyższej jakości usługi.